APIE MUS

FIND YOUR idėja kilo atradus lietuvišką gamtą kitomis spalvomis, dar labiau patyrinėjus ir įsimylėjus tėvynės grožį.

Kiekvienas žmogus skirtingas, tačiau per darbų įtampą, dažnas pamiršta save arba aplinkui supančią aplinką. Mūsų prekinio ženklo produktai nori supažindinti su savo atrastomis vietomis, natūralia gamta bei paskatinti JUS atrasti savo ramybės vietą, kūno ir sielos pusiausvyrą bei harmoniją viduje.
Mūsų tikslas yra kurti visiems, kurie yra laisvi ir nevaržomi pasaulio piliečiai. Produktuose naudojami mūsų gimtosios šalies – Lietuvos fragmentai bei gamta, kurie ir įkvėpė sukurti gaminius. Find your trokšta, jog produktus dėvėtų ne tik lietuviai, bet ir kitataučiai, kurie pamatę kūrinius patys norėtų pamatyti nuostabią Lietuvą.

MŪSŲ IŠSKIRTINUMAS

Vienas iš pagrindinių produktų akcentų – siuvinėjimas. Siuvinėjimas iškart sugrąžina į senolių namus, kuriuose darbšti močiutė subtiliai išsiuvinėdavo servetėlę ar darydavo kitokius rankdarbius. Find your nuomone siuvinėjimas yra puikus, mielas ir išskirtinis akcentas, kuris sugrįžta į madą bei gali lengvai papuošti kiekvieną.

Find your tikslas, kad ne tik prekės būtų mielos širdžiai, bet ir įpakavimas. Sukūrėme išskirtines, lengvai perdirbamas dėžutės, kurios tikimės, jog privers jus nusišypsoti.