Prekių grąžinimas


Find your elektroninė parduotuvė remiasi Lietuvos Respublikos įstatymais, todėl vykdo prekių grąžinimo politiką.
Grąžinti prekes galite per 14 dienų nuo įsigyjimo. Jei nuo jūsų pirkimo praėjo daugiau nei 14 dienų, tai negalime pasiūlyti pinigų grąžinimo ar keitimo. Pinigai už grąžintas prekes grąžinami tik banko pavedimu į mokėtojo banko sąskaitą per 14 kalendorinių dienų.

Įspėjame, jog prekės, kurias norite grąžinti, privalo būti nenaudotos, nepraradusios pirminės – prekinės išvaizdos, vizualinių bruožų. Orginali pakuotė turi būti nepažeista, nesugadinta, nedeformuota. Nuo prekės nebuvo nuimtos originalios etiketės.
Norėdami grąžinti prekę, reikalaujame pirkimo kvito arba sąskaitos faktūros.

Grąžinimo pristatymas
Norėdami grąžinti savo produktą, turėtumėte kreiptis į info@findyour.lt parašę priežastį, kodėl norite grąžinti prekę bei savo vardą, pavardę, telefono numerį. Gavus jūsų priežastį bei kontaktinius duomenis jums bus atsiųstas grąžinimo lapelis, kurį gavę užklijuosite ant siuntos.

Grąžinimas iš kitų šalių
Norėdami grąžinti savo produktą iš kitos šalies (ne Lietuvos), turėtumėte kreiptis į info@findyour.lt parašę priežastį, kodėl norite grąžinti prekę bei savo vardą, pavardę, telefono numerį bei el.paštą. Susisieksime su jumis asmeniškai ir suteiksime detalesnę informaciją apie prekės grąžinimą.

Gavę ir patikrinę jūsų grąžinimą, mes atsiųsime jums el. laišką, kuriame pranešime, kad gavome jūsų grąžintą prekę. Mes taip pat informuosime jus apie jūsų pinigų grąžinimo patvirtinimą ar atmetimą. Jei negavote pinigų grąžinimo, susisiekite su mumis el. paštu info@findyour.lt